Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Benzín - Benzín / CNG - Benzín / LPG
69 K - 80(CNG) K / 51 kW - 63/59(CNG) kW
Kombinovaná spotřeba 5 - 7,2 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuální převodovka

Detaily

Popis vozidla

Originální, promyšlená a překvapivě účinná: to je Panda. Auto, které se vyvíjí a přitom zůstává věrné samo sobě.

Design a karoserie

Pouze ti, kteří ukážou podstatu své duše, jsou skutečně jedineční. Stejně jako Panda.

 

Nárazníky v barvě karoserie.

 

Profil Pandy s bočními ochrannými lištami a 15“ litými koly.

 

Vysoko osazená sdružená světla a třetí okno se zaoblenými rohy.

 

Design a komfort

PANDA JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ

 

Vybere si každý. V nabídce je řada verzí a výbav, nyní například nově elegantní šedá barva karoserie Moda, nové designy interiérů a kol a infotelematický systém UConnect.

PANDA , BEZPOCHYBY!

 

Kompaktní, všestranná, se stejným charakterem, věrná svým kořenům a nová. Jako například nová, elegantní šedá barva karoserie Moda.

NEOMEZUJTE SE

 

Výlet po obchodech, den na venkově nebo víkend mimo město? Díky prostoru a univerzálnosti Pandy si můžete vymyslet jakoukoli cestu a užít si ji naplno bez omezování.

Technologie

VÍCE ZÁBAVY A BEZPEČNOSTI S UCONNECT

 

Užijte si zábavu. Nová Panda vám přináší nejmodernější technologie, jako infotelematický systém UConnect rádio s bluetooth, funkcí audio streaming, vstupy USB a AUX a hlasovým ovládáním. Můžete poslouchat hudbu a ovládat další funkce vozu pouhým dotykem nebo hlasovým příkazem.

JEDNODUŠE TECHNOLOGICKÁ 

 

Váš výběr skladeb, vaše oblíbené rozhlasové stanice, kontakty, mapy, počasí nebo aplikace My Car, která vám pomůže mimo jiné najít místo, kde jste zaparkovali. Vaše cesty s Pandou budou bez starostí a plné zábavy.

OVLÁDEJTE UCONNECT PŘÍMO ZE SVÉHO CHYTRÉHO TELEFONU

 

Stačí si do vašeho chytrého telefonu bezplatně nainstalovat aplikaci Panda UConnect a telefon můžete používat bezpečně přímo na palubě vozu. Můžete telefonovat, využívat aplikace eco:Drive a My Car nebo poslouchat svůj výběr hudby. S novou Pandou bude každý výlet nezapomenutelný.

MINIMÁLNÍ SPOTŘEBA PALIVA, MAXIMÁLNÍ ZÁBAVA

 

Zastavíte třeba na červenou a motor se vypne. Sešlápnete spojku a motor se ihned nastartuje. Technologie Start &Stop* snižuje spotřebu paliva a emise, jako třeba další technologie nabízená v Pandě – indikátor řazení (GSI), jenž navrhuje, kdy změnit rychlost.

*Nedostupné na LPG a CNG verzi.

Výkon a bezpečnost

MOTORY

 

Zážehový motor 1,2 69 k

K dispozici ve výbavě Pop, Plus a Lounge.

 

Zážehový / LPG motor 1,2 69 k

K dispozici ve výbavě Plus.

 

Zážehový motor / CNG 0,9 TwinAir 80 k

K dispozici ve výbavě Plus.

BEZPEČNOST

 

Airbagy a další prvky bezpečnosti

Super Panda

Součástí standardní výbavy jsou dva přední a dva hlavové airbagy a za příplatek je možné pořídit ještě dva okenní airbagy. Všechny airbagy modelu Panda jsou navrženy tak, aby zaručily nejvyšší úroveň bezpečnosti pro všechny cestující. Navíc přední opěrky hlavy jsou vybaveny ochranou „anti-whiplash“ k zabránění poranění krční páteře při nárazu a zadní sedadla dále uchycením dětských sedaček se systémem Isofix. I ti nejmenší cestující jsou v Pandě v bezpečí.

 

Karoserie

Robustní konstrukce

V případě srážky je Panda bezpečná a odolná, a to díky řízené deformaci její vysoce odolné ocelové karoserie, která se deformuje pouze v konkrétně navržených bodech.

 

ESC:

Nikdy neztratíte stabilitu

Bezproblémové řízení: vaše rodina je v maximálním možném bezpečí. S Pandou budete mít díky elektronickému systému řízení stability (ESC), který zahrnuje ABS, EDB, BAS a asistent pro rozjezd do kopce, dokonalou kontrolu při nouzových manévrech nebo na kluzkém povrchu.

OVLÁDÁNÍ

 

Neexistuje žádný kopec, který by vaše Panda nedokázala zvládnout

Rozjet se tak, jak si přejete, je s Pandou snadnější i v kopcích díky asistentu pro rozjezd do kopce, který vám zabrání, abyste při rozjezdu popojeli dozadu.

 

Přidejte k vaší bezpečnosti více

Vybavte vaší Pandu systémem zabraňujícím kolizi – City Brake Control (řízení brzd ve městě), který funguje do rychlostí 30 km/h a detekuje riziko srážky s překážkou nebo jiným vozidlem a přichází na pomoc s automatickým nouzovým zastavením.

Přehled

Fiat Panda

Konfigurovat
Sestavte si svůj Fiat Panda
Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat Panda vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy