Akční nabídky a slevy na užitkové vozy Fiat Professional

VYSOČINA AUTO GROUP a.s. vám pomůže najít ten pravý model Fiat Professional právě pro vás za nejlepší cenu! Podívejte sa na naše aktuální akční nabídky a vyberte si ten správný užitkový vůz.

6 nabídek

Filtrovat podle:
Operativní leasing FIAT DUCATO 2.3MTJ 140PS

Pro všechny podnikatele jsme kompletně nový produkt! Operativní leasing nově za skvělou cenu! Roční pobytezdeme vaše náklady na 40 000km s volnou hranicí 3000km !!! Za skvělou cenu 8599, - platby! Ve splátce je zahrnuta silniční daň, poplatek za rádio, havarijní pojištění, zákonné pojištění, připojištění skel, GAP ... Délka operátoru je stanovena podle výběru na 36 - 48 měsíců!

FIAT TALENTO COMBI A PANORAMA V LIMITOVANÝCH VERZÍCH

Nyní u našich autorizovaných dealerů pořídíte FIAT TALENTO Combi a Panorama v limitovaných edicích BUSINESS EDITION a EXCLUSIVE EDITION s cenou od 489 900 Kč bez DPH.

Hrdina každé situace

Pořiďte si nový Fiat Ducato s cenou již od 406 900 Kč bez DPH.
A navíc k vybraným skladovým vozům získáte klimatizaci a zimní pneu zdarma!

FIAT TALENTO BUSINESS EDITION
Nyní u našich autorizovaných dealerů pořídíte FIAT TALENTO v limitované edici BUSINESS EDITION s dvoulitrovým motorem 145k a extra výbavou od 478 900 Kč bez DPH.

NEJMENŠÍ MODEL, ALE S VELKÝM ZVÝHODNĚNÍM

Fiat Fiorino je sice nejmenší model v nabídce značky Fiat Professional, ale přináší vám velká zvýhodnění – naftový pohon se slevou 25 000 Kč bez DPH!

Vhodné pro každý úkol

S modelem Doblò budete mít skvělé auto za rozumné peníze. A navíc k vybraným skladovým vozům nyní získáte zimní pneumatiky zdarma!

6 akčních nabídek z 6