Národní

Hledáte parťáka, který převeze více osob najednou a zároveň spoustu dalších věcí? Kufry, kola, vestavbu pro kempování.. toto vše zvládne Fiat Talento v nových verzích Combi a Panorama se dvěma řadami sedadel a až 6ti místy k sezení.

S dvoulitrovým motorem a výkony od 120 do 170 koní, novou dvouspojkovou automatickou převodovkou pro ještě větší komfort z jízdy a v nových limitovaných edicích.

Máte rádi komfort, jste nároční a zároveň hledáte vozidlo, které Vám v základu nabídne téměř plnou výbavu? Pak je tu pro Vás Talento Panorama s motorem 170k v limitované edici EXCLUSIVE EDITION. V metalické barvě, s navigací, přední a zadní klimatizací, s manuální nebo dvouspojkovou automatickou převodovkou, s krátkým nebo dlouhým rozvorem. A to vše s cenou od 579 900 Kč bez DPH. Součastí této edice jsou následující doplňky:

- Autorádio se 7" dotykovou obrazovkou, navigací, mapovými podklady východní Evropy a zrcadlením chytrého telefonu
- Vyhřívané komfortní sedadlo řidiče a spolujezdce s loketní opěrkou a bederním nastavením
- Boční a okenní airbagy řidiče a spolujezdce
- Zatmavená boční okna
- Manuální klimatizace v přední i zadní části + posílené vytápění přední části
- Metalická barva (světle šedá, černá nebo modrá)
- Vzhledový paket Exclusive

Vybíráte si spíše parťáka na práci, který ale zároveň zvládne přepravit více osob? Pak pro Vás máme Talento Combi s motorem 145k v limitované edici BUSINESS EDITION. Za skvělou cenu od 489 900 Kč bez DPH. Součastí této edice jsou následující doplňky:

- Přední mlhová světla
- Tempomat s omezovačem rychlosti
- Zadní parkovací senzory

Tak neváhejte a pro více informací kontaktujte Vašeho prodejce FIAT PROFESSIONAL.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Tato nabídka je platná až do odvolání. Pro bližší informace o cenách prosím kontaktujte kteréhokoliv autorizovaného prodejce značky Fiat Professional. Na všechny vozy se vztahuje základní 2letá záruka. Bližší informace o záruce poskytované výrobcem jsou uvedené v Záruční a servisní knížce nebo se můžete informovat u svého prodejce. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nemůžou být považované za součást návrhu smlouvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo všechny zde uvedené údaje kdykoliv změnit bez předchozího upozornění.