Národní

FIAT SCUDO se vrací v moderní podobě v několika karosářských variantách a s výběrem několika motorů. K dispozici jsou verze dodávka, Crew Cab a Combi, s výkonnými naftovými motory nebo v elektrické verzi (verze Combi pouze v elektrické verzi). Moderní naftové motory 1.5 nebo 2.0 litru nabízí výkon od 102 do 177 koní, vybrané verze jsou nabízeny také s novou osmistupňovou automatickou převodovkou. U elektrických verzí máte na výběr ze dvou kapacit baterií, 50 kWh nebo 75 kWh, a s dojezdem až 330 km.
Verze dodávka Vám nabízí 2 rozvory a 3 délky vozu pro jakýkoli Váš projekt. Objem nákladového prostoru se pohybuje od 4,6 m3 do 6,1 m3 s užitečnou nosností až 1,4 tuny. Verze Crew Cab představují kompromis mezi přepravou osob a nákladu, verze Combi pak umožňuje přepravit až 9 osob.
Nové SCUDO je k dispozici ve dvou výbavových stupních a již v základu (výbava BUSINESS) obsahuje např. autorádio s DAB, manuální klimatizaci, tempomat nebo rezervu. Ve vyšším výbavovém stupni LOUNGE se již v základu můžete těšit na rádio s navigací, zadní parkovací senzory a kameru nebo celou řadu bezpečnostních asistentů (např. upozornění na opuštění jízdního pruhu, rozpoznávání dopravních značek a sledování únavy řidiče). Vozidlo si můžete dovybavit celou řadou dalších komfortních a bezpečnostních asistentů, ale také několika pakety nebo designovými doplňky. Ke každému vozidlu Vám navíc dáme prodlouženou záruku na 5 let nebo 200 000 km. *
Tak neváhejte a navštivte nejbližšího prodejce FIAT PROFESSIONAL.
Více informací naleznete v sekci CENÍKY A KATALOGY zde.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

* Záruka zahrnuje povinnou 2 letou záruku a navíc službu MAXIMUM CARE na další 3 roky / 200 000 km.
Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Tato nabídka je platná až do odvolání. Uvedené informace a skutečnosti mají výlučně informativní charakter a nemůžou být považované za součást návrhu smlouvy. FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo všechny zde uvedené údaje kdykoliv změnit bez předchozího upozornění. Pro bližší informace o cenách prosím kontaktujte kteréhokoliv autorizovaného prodejce značky Fiat Professional.