NAŠE POBOČKY

O NÁS

Společnost Auto - F - Rozkoš, s.r.o. je autorizovaným prodejcem automobilů značek Fiat, Fiat Professional a Jeep®. Díky bohatým a dlouholetým zkušenostem poskytujeme kvalitní komplexní služby v oblasti značkového prodeje a servisu nových automobilů.


Naše nabídka zahrnuje širokou modelovou řadu nových, ojetých, předváděcích a skladových vozů. Náš kompetentní a ochotný personál Vám pomůže vybrat nejen ideální vůz, ale také zvolit finanční plán šitý na míru Vašim potřebám. Nabízíme zvýhodněné financování, ideální pojištění vozů přímo dle Vašich potřeb, odkup starého vozu protihodnotou i prodej doplňků a příslušenství na současné i starší typy vozů.


Péče o zákazníka z naší strany pokračuje i po nákupu. V oddělení servisu vám, díky kvalifikovanému personálu, a s využitím originálních náhradních dílů, nabízíme rychlý a spolehlivý servis včetně značkové geometrie. Nad rámec standartních služeb spojených se značkou Fiat pak disponujeme i LPG čerpací stanicí od společnosti Flaga, kde můžete tankovat nejkvalitnější pohonné hmoty za skvělé ceny.


Těšíme se na setkání s vámi u nás v Humpolci.