O NÁS

Naše historie sahá do vzdálené minulosti, až k roku 1993. Tehdy náš salón sloužil ještě k účelu prodejního místa nových vozů tovární značky Toyota.


Dnes je téměř 20 let společnost Auto - F - Rozkoš, s.r.o. autorizovaným prodejcem automobilů značek Fiat, Fiat Professional a Jeep®. Díky bohatým a dlouholetým zkušenostem poskytujeme kvalitní komplexní služby v oblasti značkového prodeje. 


Naše nabídka zahrnuje širokou modelovou řadu nových, ojetých, předváděcích a skladových vozů. Specializovaní prodejci Vám pomohou vybrat nejen ideální vůz, ale také zvolit finanční plán šitý na míru. Nabízíme zvýhodněné financování, pojištění vozů, odkup starého vozu protihodnotou i prodej doplňků a příslušenství na současné i starší typy vozů z modelové řady Fiat.


Péče o zákazníka pokračuje i po nákupu. V oddělení servisu vám, díky kvalifikovanému personálu, a s využitím originálních náhradních dílů, nabízíme rychlý a spolehlivý servis včetně značkové geometrie. Nad rámec standartních služeb spojených se značkou Fiat, pak disponujeme i LPG čerpací stanicí od společnosti Flaga, kde můžete tankovat nejkvalitnější pohonné hmoty za skvělé ceny.


Těšíme se na setkání s Vámi u nás v Humpolci.

NAŠE POBOČKY